Buradasınız : Ana Sayfa // Dualar // Bağlama Büyülerinden Kısmet Bağlama Büyüsü

medyumdolunay2

Bağlama Büyülerinden Kısmet Bağlama Büyüsü

Kısmet Bağlama Büyüsü
Bağlama büyüleri ak büyü sınıfına girmektedir. Ak büyü içinde kötülük barındırmayan insanların iyiliği için yapılan büyülerdir. Kısmet bağlama büyüsü Eş, sevgili, nişanlı veya erkek arkadaşınızın size tamamen bağlanması, itibar etmesi, sizden başkasını görmemesi, sizin sözünüzden çıkmaması ve size tamamen bağlanması amacıyla yapılır. Nişan veya söz aşamasına geldiğinizde, çevrenin veya ailenin etkisiyle farklı düşünce ve davranışlar gösteren sevgilinizde değişiklikler başlamışsa bu durumu engellemek için bağlama büyüsü yapılabilir. Eşiniz sizi ihmal ediyor, ilgilenmiyor, başka kadınlarla ilişkileri oluyor, alkol, kumar gibi kötü alışkanlığında ısrar ediyorsa bu sıkıntıların giderilmesi amacıyla da destek alınabilir.
Kısmet bağlama büyüsü etkisi çok güçlü bir büyü çeşididir. İslam öncesi dönemlerde İbraniler tarafından birçok kez yapılmış ve günümüze kadar gelmiştir nadir bilinen bu büyünün yapılması da bozulması da güçtür. Yapılışında bizzat yaptıran kişi ile yapan kişi bulunmakta olup yaptıran kesin bir inançla inanmalı ve sır olarak gizlemelidir. Bu büyü çeşidinin zorluğu nedeniyle yapan kişinin medyumluğun en üst mertebelerinde olması, bu büyüyü daha önceden denemiş ve olumlu sonuçlar almış olması gerekmektedir. Medyum Doğanay olarak ben yıllarca danışanlarıma yardımcı olarak onlar için birçok bağlama büyüsü yaptım, hepsi de bu bağlama büyülerinden olumlu sonuçlar alıp mutlu oldular.
Kısmet bağlama büyüsü ile ilgili tüm sorularınızı www.medyumdoğanay.com adlı sitemdeki iletişim numaralarından arayarak bana sorabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Erkek Arkadaşınla Mutlu Olma Büyüsü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.Yorum Yapın

 

Medyum - Medyumlar

Aşk Büyüleri - Ayırma Büyüsü

Medyum sitesi olarak sitemizde Medyum 'lar hakkında hakkında bilgiler yayınlamaktayız. Sitemiz de yer alan iletişim kısmından bize direkt ulaşabilirsiniz. Bazı kategorilerimiz Aşk Duası, Bağlama Duası, Soğutma Duası, Ayırma Duası, Aşk Büyüsü , Etkili Aşk Büyüsü, Papaz Büyüsü, Bağlama Büyüsü , Ayırma Büyüsü , Medyum Yorumları , Evlilik Büyüsü , Geri Birleştirme Büyüsü  bu şekilde olup üzerine tıklayıp ulaşabilirsiniz.

Medyum
Medyum