Buradasınız : Ana Sayfa // Ayırma Büyüsü // Ayırma Büyüsü Hakkında Merak Edilenler

medyumdolunay2

Ayırma Büyüsü Hakkında Merak Edilenler

Eşinizi görüştüğü kişiden ayırmak, nişanlınızı konuştuğu kişiden ayırmak, sevgilinizi buluştuğu kişiden ayırmak yada bütün bunları sizi terkedip beraber olduğu kişiyi ayırmak için yapılan uygulamadır. Yapılan işlemin şekline göre etki etme süresi değişmektedir. Ortalama olarak 40 gün içerisinde etki eder ve sevdiğiniz kişinin ayrılmasını istediğiniz kişi ile ayrılmaları sağlanmış olur. Konu hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Bir önceki yazımız olan Bağlama Büyüsü İle Kocanı Eve Bağlamak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.1 Yorum yapılmış " Ayırma Büyüsü Hakkında Merak Edilenler "

  1. Sevinc dedi ki:

    Merhaba,
    Sevdigim kisi karisina dondu beni birakti ve ben buna cok yaniyorum.
    Bunlari nasil ayirtabilirim?

Yorum Yapın

 

Medyum - Medyumlar

Aşk Büyüleri - Ayırma Büyüsü

Medyum sitesi olarak sitemizde Medyum 'lar hakkında hakkında bilgiler yayınlamaktayız. Sitemiz de yer alan iletişim kısmından bize direkt ulaşabilirsiniz. Bazı kategorilerimiz Aşk Duası, Bağlama Duası, Soğutma Duası, Ayırma Duası, Aşk Büyüsü , Etkili Aşk Büyüsü, Papaz Büyüsü, Bağlama Büyüsü , Ayırma Büyüsü , Medyum Yorumları , Evlilik Büyüsü , Geri Birleştirme Büyüsü  bu şekilde olup üzerine tıklayıp ulaşabilirsiniz.

Medyum
Medyum