Buradasınız : Ana Sayfa // Evlilik Büyüsü // Aşk Büyüsü İle Evlenmek

medyumdolunay2

Aşk Büyüsü İle Evlenmek

Hak veriyorum insan evlenmeyi düşündüğü ilk kişi tarafından sevilmeyince biraz hırçınlaşabiliyor. İstiyorki oda aşık olsun evlenelim yuva kuralım mutlu olalım. Hayaller hayaller ve gerçekten zor gibi gözüken hayaller. Aslında hiçte zor değil. Hayat bize sunduğu zorlukların karşısında bir çok kağıda sunuyor o zorluklardan çıkıp gidebilesin diye. Hayat istiyorki mutlu olacaksan uğraşmalısın beklemelisin hak etmelisin. Yeterince aşk acısı çektiyseniz artık mutluluğu hak ediyorum diyorsanız hayatın size sunduğu bir kapıdan geçmek istiyorsanız bizimle iletişime geçerek konu hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Sonunda Soğutma Büyüsü İle Kurtuldum başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.1 Yorum yapılmış " Aşk Büyüsü İle Evlenmek "

  1. Birsen dedi ki:

    10 yıldır beraberliğin var ama evlilik veremiyor yapamıyor bu yüzden 1 aydır ayrılık. Özgürlüğüne çok düşkün kisitlanmasindan ve sorumluluk almaktan korkuyor ne yapabiliriz

Yorum Yapın

 

Medyum - Medyumlar

Aşk Büyüleri - Ayırma Büyüsü

Medyum sitesi olarak sitemizde Medyum 'lar hakkında hakkında bilgiler yayınlamaktayız. Sitemiz de yer alan iletişim kısmından bize direkt ulaşabilirsiniz. Bazı kategorilerimiz Aşk Duası, Bağlama Duası, Soğutma Duası, Ayırma Duası, Aşk Büyüsü , Etkili Aşk Büyüsü, Papaz Büyüsü, Bağlama Büyüsü , Ayırma Büyüsü , Medyum Yorumları , Evlilik Büyüsü , Geri Birleştirme Büyüsü  bu şekilde olup üzerine tıklayıp ulaşabilirsiniz.

Medyum
Medyum